22.10.2017. 23:35 :: Tempat Sablon Kaos Satuan Bekasi
22.10.2017. 23:57 :: Sablon Kaos Jatiuwung
23.10.2017. 0:27 :: Sablon Kaos Karawaci
23.10.2017. 0:33 :: Harga Rak Sepatu Gantung 9 Susun Di Madiun
TERMURAH dan BERKUALITAS!!!, http://raksepatugantung.com merupakan PUSAT dari ANEKA MACAM JENIS RAK GANTUNG yang bertempat di JAKARTA. Menjual PARTAI BESAR/GROSIR/ECERAN berbagai macam jenis RAK GANTUNG, seperti Rak Sepatu Gantung (Hanging Shoes Orga
23.10.2017. 0:34 :: Hanging Bag Organizer Minimalis Anti Debu
23.10.2017. 0:36 :: Distributor Rak Organizer
23.10.2017. 0:39 :: Sablon Kaos Tangerang
23.10.2017. 0:49 :: Sablon Kaos Batutulis
23.10.2017. 1:05 :: Bikin Box Panel Listrik 3 Phase Makassar
Box Panel Listrik | Box Panel Listrik 2 Pintu | Box Panel Listrik 3 Phase | Box Panel Listrik 30x40 | Box Panel Listrik Besar | Box Panel Listrik Hager | Box Panel Listrik Harga | Box Panel Listrik Indoor | Box Panel Listrik Jual | Box Panel Listrik
ponedjeljak, listopad 29, 2007

U 10. kolu je u Komarnici gostovala momčad Udarnika '32 iz Kučana Gornjeg. Po kišnom vremenu i blatnjavom terenu obje momčadi su pokazale solidan nogomet sa po par lijepih šansi i sa jedne i sa druge strane u prvom poluvremenu. Ajax je bio nešto dominantniji, ali na odmor se otišlo sa rezultatom 0:0. Ajax još bolje ulazi u drugo poluvrijeme i stvara još više prilika, ali lopta nije htjela u gol. Gosti su se orijentirali na obranu i praktički u tim momentima nisu prešli centar. Dominacija Ajaxa urodila je plodom nakon jednog od brojnih slobodnih udaraca Slobodana Sudeca, kada je lopta malo okrznuvši živi zid odsjela u donjem kutu gostujućeg gola. Tada gosti malo pritišću i desetak minuta prije kraja uspijevaju nakon jednog s(p)retnog udarca izjednačiti na 1:1. Taj rezultat je ostao do kraja.
U slijedećem kolu Ajax gostuje u Trnovcu kod Trnja.
nk-ajax @ 15:33 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
nedjelja, listopad 21, 2007

Ne biste vjerovali, ali Ajax je uspio pobijediti i to u gostima. Pala je naša stara mušterija Rudar '47 (svi se još s nostalgijom sjećamo prošlogodišnjih 0:3 usred Ladanja). U utakmici u kojoj smo dominirali cijelu utakmicu i vodili sa 2:0 (Darinko Nikolić i Slobodan Čanaki), doveli smo se u situaciju da nam zbog 5-6 promašenih zicera i gluposti u obrani domaćina preokrene utakmicu na 3:2 i ima još par šansi za povećanje vodstva. Ipak, uspijevamo izjednačiti 15 minuta prije kraja iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca (Slobodan Sudec), da bi u 87. minuti također Slobodan Sudac iz slobodnog udarca postavio konačnih 3:4. Nakon toga ubrzo je sviran kraj zbog u najmanju ruku glupog poteza domaćeg trenera koji utrčava u igralište i udara glavnog suca u prepone te ovaj svira kraj. Zaista medvjeđa usluga svom klubu koji je ionako u dosta teškoj situaciji, a sad će biti još i kažnjeni, a možda ostanu i bez ponekog teško stečenog boda. No bitno je jedino da je Ajax nakon 4 uzastopna poraza uspio pobijediti i malo se podići na tablici. Slijedeće nedjelje u Komarnici gostuje Udarnik '32 iz Kučana Gornjeg.
nk-ajax @ 20:50 |Komentiraj | Komentari: 7 | Prikaži komentare
utorak, listopad 16, 2007

Kriza igre i rezultata u Ajaxu se nastavlja: zabilježen je i drugi poraz na domaćem terenu i već četvrti u nizu. Bolja je bila momčad iz Sračinca sa 3:0. Nije to ni bila tako loša predstava Ajaxa ako izuzmemo nekoliko vezanih pogrešaka koje su i uzrokovale prvi pogodak Srakara. Nakon toga bilo je teško  vratiti se u igru jer su trkački spremniji gosti odlično pokrivali prostor i čekali na priliku iz kontre. Dočekali su je 10-tak minuta prije kraja kada su zabili drugi gol. Tu je sve bilo gotovo i primljen je i treći gol u sudačkoj nadoknadi. Ovim porazom Ajax je pao na pretposljednje 13. mjesto.
U slijedećem kolu gostujemo kod susjeda na tablici Rudara '47 iz Ladanja, kojima također ne cvjetaju ruže budući da su dobili 8 komada u Majerju. Dakle očekuje nas pravi derbi začelja, a prošle sezone su oni  bili 4., a mi 5. na tablici.
nk-ajax @ 10:49 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
ponedjeljak, listopad 8, 2007

U 7. kolu Ajax je gostovao u Majerju gdje je teško stradao sa 5:0. Početak i cijelo prvo poluvrijeme nisu nagovještavali da bi utakmica mogla završiti ovakvim rezultatom. Domaći nisu nijednom ozbiljnije zaprijetili, dok je Ajax imao 2-3 izgledne prilike i nedosuđeni očigledan kazneni udarac zbog igranja rukom domaćeg igrača unutar 16 metara. Tako se na poluvrijeme otišlo sa 0:0.
U drugo poluvrijeme kao da su ušle druge momčadi na teren: domaćini su agresivno krenuli od prve sekunde i takav pritisak je urodio plodom već u 8. minuti nastavka, kada postižu prvi pogodak. Tu se igra Ajaxa polako počela raspadati. U posljednjih 10 minuta ulazi se sa rezultatom 2:0, kada nešto otvoreniju igru Ajaxa domaći koriste i pobjeđuju visokim rezultatom.
Po prvi put ove sezone moramo pripomenuti loše suđenje jer osim nedosuđenog kaznenog udarca za Ajax, barem dva ili tri gola su postignuta iz očitog zaleđa. No, što se može, treba ići dalje. U slijedećem kolu u Komarnici gostuje Sračinec.
nk-ajax @ 11:18 |Komentiraj | Komentari: 4 | Prikaži komentare
ponedjeljak, listopad 1, 2007

U 6. kolu Ajax nastavlja s lošom igrom i doživljen je i prvi domaći poraz. Bolji su bili gosti iz Beletinca sa 2:1. U prvom poluvremenu ravnopravna igra bez pravih prilika s jedne i druge strane. U drugo poluvrijeme Ajax ulazi postavljen više napadački ne bi li se postigao pogodak, no to je dvosjekli mač jer gosti iz jedne kontre postižu pogodak za 0:1. Ubrzo nakon toga, slobodni udarac za goste sa 20-tak metara i neobranjiv udarac za 0:2. Tu je praktički sve bilo riješeno. Kakvu takvu nadu donio je pogodak Denisa Loparića, ali za izjednačenje nije bilo snage. Porazi su sastavni dio igre, ali zabrinjava loša igra gotovo cjelokupne momčadi. No, valjda će biti bolje...
U slijedećem kolu gostujemo kod Majerja.
nk-ajax @ 16:28 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare