22.10.2017. 23:35 :: Tempat Sablon Kaos Satuan Bekasi
22.10.2017. 23:57 :: Sablon Kaos Jatiuwung
23.10.2017. 0:27 :: Sablon Kaos Karawaci
23.10.2017. 0:33 :: Harga Rak Sepatu Gantung 9 Susun Di Madiun
TERMURAH dan BERKUALITAS!!!, http://raksepatugantung.com merupakan PUSAT dari ANEKA MACAM JENIS RAK GANTUNG yang bertempat di JAKARTA. Menjual PARTAI BESAR/GROSIR/ECERAN berbagai macam jenis RAK GANTUNG, seperti Rak Sepatu Gantung (Hanging Shoes Orga
23.10.2017. 0:34 :: Hanging Bag Organizer Minimalis Anti Debu
23.10.2017. 0:36 :: Distributor Rak Organizer
23.10.2017. 0:39 :: Sablon Kaos Tangerang
23.10.2017. 0:49 :: Sablon Kaos Batutulis
23.10.2017. 1:05 :: Bikin Box Panel Listrik 3 Phase Makassar
Box Panel Listrik | Box Panel Listrik 2 Pintu | Box Panel Listrik 3 Phase | Box Panel Listrik 30x40 | Box Panel Listrik Besar | Box Panel Listrik Hager | Box Panel Listrik Harga | Box Panel Listrik Indoor | Box Panel Listrik Jual | Box Panel Listrik
ponedjeljak, travanj 30, 2007

U 18. kolu 1. ŽNL Varaždin Ajax je ugostio Novi Marof, drugoplasiranu momčad lige, i remizirao 1:1. U zanimljivoj utakmici, Ajax je dominirao većim dijelom utakmice, no mreže su mirovale do dvadesetak minuta prije kraja, kada je vodeći pogodak za Ajax postigao Saša Novak. Deset minuta kasnije gosti su iskoristili zbunjenost Ajaxove obrane i uspjeli izjednačiti. Sve u svemu rezultat realan: 1:1.

U slijedećem kolu Ajax gostuje kod Zagorca iz Kneginca, a utakmica se igra u Turčinu na igralištu NK "Dubravka".

utorak, travanj 24, 2007

U nedjelju je Ajax gostovao u Lepoglavi gdje je doživio poraz od 2:0 te još jednom dokazao da mu ne leže momčadi iz donjeg dijela ljestvice. Odigrali smo najslabiju utakmicu ove sezone što su borbeni domaćini znali iskoristiti te su zasluženo pobijedili. Pristrano suđenje neću komentirati, jer da smo odigrali kako znamo ne bi nam ni suci mogli ništa. Ovim porazom Ajax je opet pao na 4. mjesto, što može ispraviti već u nedjelju kada u Komarnici gostuje drugoplasirani Novi Marof.

ponedjeljak, travanj 16, 2007

U 16. kolu 1. ŽNL Varaždin, Ajax je zabilježio još jednu vrijednu pobjedu na domaćem terenu. Pao je jesenski prvak - Drava iz Strmca. No, kako je počelo nije se mogao naslutiti takav rasplet. Nakon uvodnog ispitivanja snaga, gosti su poveli sredinom 1. poluvremena i tim se rezultatom otišlo na odmor. A onda u drugom poluvremenu započinje preokret: u razmaku od 10-tak minuta Slobodan Sudec postiže 2 pogotka; nakon toga još jedan pogodak u mreži Drave - eurogol Josipa Nikolića. Gosti uspijevaju jedino smanjiti na 3:2 i to u sudačkoj nadoknadi iz jedanaesterca.
Zahvaljujući ovoj pobjedi i porazu Novog Marofa u Sračincu Ajax je skočio na 2. mjesto, s pet bodova manje od vodeće Dubravke.
U slijedećem kolu Ajax gostuje u Lepoglavi.

utorak, travanj 10, 2007
U 15. kolu Ajax je gostovao u Beletincu gdje je poražen od Bednje. No, početak utakmice nije nagovještavao takav rasplet: već u 1. minuti u 200%-tnoj prilici se našao A. Bačani no promašio je cijela vrata. U 3. minuti jedanaesterac za Ajax koji je u gol pretvorio Saša Novak. Sredinom poluvremena domaći izjednačuju nakon velike greške Ajaxove obrane da bi krajem poluvremena bio izboren još jedan jedanaesterac za Ajax kojeg je nažalost Josip Nikolić promašio.
U drugom poluvremenu nešto lošija igra s obje strane uz po nekoliko prilika za obje momčadi. Konačna odluka je pala 5 minuta prije kraja kada su domaći izveli brzu kontru i zabili za 2:1. Ovim porazom Ajax je pao na 4. mjesto, što može popraviti već u nedjelju kad u Komarnicu dolazi trenutno trećeplasirana momčad lige: Drava iz Strmca koja ima bod više od Ajaxa.

ponedjeljak, travanj 2, 2007
Ajax je proljetni dio prvenstva startao pobjedom protiv Mladosti iz Šemovca sa 2:1. Zanimljivu utakmicu gledalo je oko 100-tinjak gledatelja.
Mladost je bolje ušla u utakmicu, stvorila nekoliko poluprilika te iz jednog prekida iskoristila smušenost Ajaxove obrane i povela 1:0. Ajax se malo trgnuo i izjednačio u pravo vrijeme: minutu prije poluvremena (strijelac N. Bačani). U drugom poluvremenu Ajax puno bolji što je i okrunjeno prekrasnim pogotkom Cmrečnjaka u 89. minuti. Sve u svemu zaslužena pobjeda Ajaxa.

14. Zagorac 12

U 15. kolu Ajax gostuje u Beletincu kod Bednje. Utakmica se igra u ponedjeljak 09.04. s početkom u 16:30.

nk-ajax @ 15:11 |Komentiraj | Komentari: 5 | Prikaži komentare