22.10.2017. 23:35 :: Tempat Sablon Kaos Satuan Bekasi
22.10.2017. 23:57 :: Sablon Kaos Jatiuwung
23.10.2017. 0:27 :: Sablon Kaos Karawaci
23.10.2017. 0:33 :: Harga Rak Sepatu Gantung 9 Susun Di Madiun
TERMURAH dan BERKUALITAS!!!, http://raksepatugantung.com merupakan PUSAT dari ANEKA MACAM JENIS RAK GANTUNG yang bertempat di JAKARTA. Menjual PARTAI BESAR/GROSIR/ECERAN berbagai macam jenis RAK GANTUNG, seperti Rak Sepatu Gantung (Hanging Shoes Orga
23.10.2017. 0:34 :: Hanging Bag Organizer Minimalis Anti Debu
23.10.2017. 0:36 :: Distributor Rak Organizer
23.10.2017. 0:39 :: Sablon Kaos Tangerang
23.10.2017. 0:49 :: Sablon Kaos Batutulis
23.10.2017. 1:05 :: Bikin Box Panel Listrik 3 Phase Makassar
Box Panel Listrik | Box Panel Listrik 2 Pintu | Box Panel Listrik 3 Phase | Box Panel Listrik 30x40 | Box Panel Listrik Besar | Box Panel Listrik Hager | Box Panel Listrik Harga | Box Panel Listrik Indoor | Box Panel Listrik Jual | Box Panel Listrik
ponedjeljak, travanj 28, 2008

Još jedna od odlučujućih utakmica u borbi za opstanak je izgubljena. Ajax nije prikazao neku igru iako je prvi poveo (Nikola Bačani). No, tu prednost domaćini uspijevaju preokrenuti u samo 2 minute (43-45!). Saša Novak izjednačava nakon jedanaesterca, ali po starom običaju dobivamo gol u posljednjih 10 minuta i to je konačnih 3:2.
U slijedećem kolu u Komarnici gostuje vodeća momčad lige - Majerje.
nk-ajax @ 17:05 |Komentiraj | Komentari: 0
ponedjeljak, travanj 21, 2008

U 18. kolu Ajax je ugostio Polet iz Cestice s kojim je remizirao 2:2. Ajax je bolje otvorio utakmicu te je vrlo brzo poveo golom Saše Novaka. Gosti su uglavnom prijetili iz polukontri te su nakon jedne takve uspjeli izjednačiti. Vrlo brzo nakon toga Ajax ponovno vodi (Slobodan Čanaki) te se s rezultatom 2:1 odlazi na odmor. U drugom dijelu ravnopravna igra s obje strane uz pregršt šansi Ajaxa, ali lopta opet nije htjela u gol. To se i osvetilo pet minuta prije kraja kada jednu zalutalu loptu stoper domaćih posprema u vlastita vrata te je konačni rezultat 2:2.
U sljedećem kolu Ajax gostuje u Beletincu kod Bednje.
nk-ajax @ 17:02 |Komentiraj | Komentari: 4 | Prikaži komentare
ponedjeljak, travanj 14, 2008

Ajax je gostovao u Sračincu gdje svoje domaće utakmice igra Podravac iz Svibovca te je poražen sa 2:1. U lošoj utakmici s obje strane glavne uloge su imali suci Željko Šambar i Roman Lacković koji su svojim kontradiktornim odlukama bacali u očaj, a kasnije i u smijeh sve prisutne na ovoj utakmici. Sve je kulminiralo u 62. minuti kada je jedan ispravan start vratara Ajaxa na loptu okarakteriziran kao prekršaj te je dosuđen jedanaesterac za domaćina te je Podravac poveo. U 75. minuti domaći igrač igra namjerno rukom unutar šesnaesterca, ali na intervenciju pomoćnika Lackovića, Šambar to izvlači na crtu šesnaesterca. U 80. minuti domaćin povećava vodstvo iz jedne kontre, a samo 2 minute kasnije Ajax smanjuje na 2:1 (Saša Novak). Do kraja su uslijedili samo jalovi napadi Ajaxa, ali rezultat se više nije mijenjao.
U slijedećem kolu Ajax dočekuje Polet iz Cestice.
nk-ajax @ 18:03 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
utorak, travanj 8, 2008

U 16. kolu 1. ŽNL Varaždin Ajax je ugostio vodeću momčad lige: Novi Marof. U ravnopravnom 1. poluvremenu gosti su nešto bolje otvorili utakmicu te stvorili par lijepih prilika od kojih je najveća bila udarac glavom Nenada Hanca no lopta je odsjela na vratnici. Ajax je uglavnom prijetio iz prekida, a jedna od Sukijevih lopti iz tih slobodnjaka je završila u samoj spojnici stative i prečke. Tako se je na odmor otišlo sa 0:0. Na samom početku drugog poluvremena, gosti dolaze u vodstvo nakon neuspjele ofsajd zamke Ajaxove obrane. Nakon toga Ajax kreće na sve ili ništa i jedan takav pritisak na obranu Marofčana rezultirao je kaznenim udarcem za Ajax (loptu na gol-crti rukom brani Zdelar). Siguran izvođač najstrože kazne i ovaj put bio je Saša Novak. Par minuta nakon toga mrtva šansa za Ajax: Saša Novak povaljao je obranu Marofčana i sam izbio pred golmana, ali je golman krajnjim naporom (nogom) izbacio loptu u korner. Poslije toga slijedili su jalovi pokušaji gostiju, ali rezultat se više nije mijenjao.
U slijedećem kolu Ajax gostuje kod Podravca iz Svibovca, a utakmica se igra na igralištu NK "Sračinec" u Sračincu.
nk-ajax @ 18:03 |Komentiraj | Komentari: 5 | Prikaži komentare