22.10.2017. 23:35 :: Tempat Sablon Kaos Satuan Bekasi
22.10.2017. 23:57 :: Sablon Kaos Jatiuwung
23.10.2017. 0:27 :: Sablon Kaos Karawaci
23.10.2017. 0:33 :: Harga Rak Sepatu Gantung 9 Susun Di Madiun
TERMURAH dan BERKUALITAS!!!, http://raksepatugantung.com merupakan PUSAT dari ANEKA MACAM JENIS RAK GANTUNG yang bertempat di JAKARTA. Menjual PARTAI BESAR/GROSIR/ECERAN berbagai macam jenis RAK GANTUNG, seperti Rak Sepatu Gantung (Hanging Shoes Orga
23.10.2017. 0:34 :: Hanging Bag Organizer Minimalis Anti Debu
23.10.2017. 0:36 :: Distributor Rak Organizer
23.10.2017. 0:39 :: Sablon Kaos Tangerang
23.10.2017. 0:49 :: Sablon Kaos Batutulis
23.10.2017. 1:05 :: Bikin Box Panel Listrik 3 Phase Makassar
Box Panel Listrik | Box Panel Listrik 2 Pintu | Box Panel Listrik 3 Phase | Box Panel Listrik 30x40 | Box Panel Listrik Besar | Box Panel Listrik Hager | Box Panel Listrik Harga | Box Panel Listrik Indoor | Box Panel Listrik Jual | Box Panel Listrik
utorak, svibanj 29, 2007

U 22. kolu 1. ŽNL Varaždin u Komarnici je gostovao Polet iz Cestice te je poražen sa 1:0. U čvrstoj i tvrdoj utakmici Ajax je dominirao i imao više od igre, ali bez nekih većih šansi za gol. Na odmor se je otišlo sa rezultatom 0:0. U drugom poluvremenu slična situacija na terenu, no Ajax je ipak malo pojačao pritisak pa je tako 20-tak minuta prije kraja nakon jednog od mnogobrojnih kornera loptu u mrežu pospremio kapetan Željko Šilc. Ubrzo nakon toga isključen je jedan gostujući igrač i tu je bilo jasno da će Ajax nakon 5 utakmica bez pobjede konačno pobijediti. Gosti su napravili pritisak u posljednjih nekoliko minuta, ali obrana Ajaxa je to sa lakoćom riješila. Ovom pobjedom Ajax je ostao na 5. mjestu sa 35 bodova. U slijedećem kolu čeka nas vruće gostovanje u Sračincu.

utorak, svibanj 22, 2007
U 21. kolu 1. ŽNL Varaždina Ajax je gostovao u Svibovcu kod Podravca te je poražen sa 4:2. Ajax je nastavio sa lošim igrama u gostima pa se je i sa 4. gostovanja vratio bez bodova. Nekompletni Ajax (nije igrao kapetan Željko Šilc te Slobodan Sudec) nije se mogao nositi sa domaćinima koji se grčevito bore za opstanak u ligi. Golove za Ajax postigli su Nikola Bačani i Saša Novak. Ovim porazom Ajax je pao na 5. mjesto. U slijedećem kolu u Komarnicu dolazi Polet iz Cestice.

utorak, svibanj 15, 2007

U 20. kolu u Komarnici je gostovao Rudar '47 iz Ladanja, a utakmica je završila neodlučeno 1:1. Nakon početnog ispitivanja snaga, sredinom poluvremena gosti su poveli nakon grubog previda pomoćnog suca koji nije signalizirao očito zaleđe. Ta nepravda je dala dodatan poticaj igračima Ajaxa te do poluvremena uspijevaju izjednačiti (strijelac Marinko Tkalec). U drugom poluvremenu ravnopravna igra obje momčadi do zadnjih desetak minuta kada gosti u roku od samo nekoliko minuta stvaraju 4-5 mrtvih šansi koje je vratar Ajaxa Levanček poskidao te se tako odužio suigračima i publici za prošlotjedne kikseve. Moramo dodati da je Ajax nastupio bez dva ponajbolja igrača: Slobodana Sudeca i Josipa Nikolića koji su bili kartonirani na utakmici protiv Zagorca, tako da na kraju možemo biti zadovoljni osvojenim bodom.
U slijedećem kolu Ajax gostuje u Svibovcu kod Podravca.

utorak, svibanj 8, 2007

Ajax je odigrao najslabiju utakmicu ovog proljeća te je teško poražen od Zagorca iz Kneginca sa 5:1. Domaći su poveli golom iz slobodnog udarca, no ubrzo nakon toga Ajax izjednačuje nakon jednog kornera (strijelac Darinko Nikolić). Ubrzo nakon toga Ajax je i mogao povesti, no krasan udarac Slobodana Sudeca zaustavila je stativa. Domaći su poveli sa 2:1 nakon velike pogreške vratara Ajaxa, da bi ubrzo zatim postigli još dva pogotka te praktički riješili pitanje pobjednika do poluvremena.
U drugom poluvremenu ravnopravna igra u kojoj domaćin još jedanput koristi veliku grešku obrane Ajaxa i zabija za konačnih 5:1. Veći dio drugog poluvremena obje momčadi su igrale sa po 10 igrača zbog isključenja.
U slijedećem kolu Ajax dočekuje Rudar '47 iz Ladanja.

četvrtak, svibanj 3, 2007

Jučer je Ajax odigrao prijateljsku utakmicu u Hrastovskom protiv Zadrugara - trećeplasirane momčadi ludbreške A lige i remizirao 3:3. Domaći su bolje počeli utakmicu i poveli sa 2:0 u prvom poluvremenu, no do kraja se nekompletni Ajax malo pribrao te uspio izjednačiti. Strijelci za Ajax: Kristijan Cmrečnjak, Saša Novak i Željko Šilc.
nk-ajax @ 10:05 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare