22.10.2017. 23:35 :: Tempat Sablon Kaos Satuan Bekasi
22.10.2017. 23:57 :: Sablon Kaos Jatiuwung
23.10.2017. 0:27 :: Sablon Kaos Karawaci
23.10.2017. 0:33 :: Harga Rak Sepatu Gantung 9 Susun Di Madiun
TERMURAH dan BERKUALITAS!!!, http://raksepatugantung.com merupakan PUSAT dari ANEKA MACAM JENIS RAK GANTUNG yang bertempat di JAKARTA. Menjual PARTAI BESAR/GROSIR/ECERAN berbagai macam jenis RAK GANTUNG, seperti Rak Sepatu Gantung (Hanging Shoes Orga
23.10.2017. 0:34 :: Hanging Bag Organizer Minimalis Anti Debu
23.10.2017. 0:36 :: Distributor Rak Organizer
23.10.2017. 0:39 :: Sablon Kaos Tangerang
23.10.2017. 0:49 :: Sablon Kaos Batutulis
23.10.2017. 1:05 :: Bikin Box Panel Listrik 3 Phase Makassar
Box Panel Listrik | Box Panel Listrik 2 Pintu | Box Panel Listrik 3 Phase | Box Panel Listrik 30x40 | Box Panel Listrik Besar | Box Panel Listrik Hager | Box Panel Listrik Harga | Box Panel Listrik Indoor | Box Panel Listrik Jual | Box Panel Listrik
četvrtak, kolovoz 30, 2007

U utakmici 1. kola županijskog nogometnog kupa Ajax je ugostio Beretinec i pobijedio sa 3:2. Utakmica je igrana po kišovitom i prohladnom vremenu i na takvom terenu su se gosti bolje snašli u prvom poluvremenu. Nakon 2 mrtve šanse Ajaxa u prvih 5 minuta utakmice slijedi hladan tuš - gosti su poveli nakon jednog kornera. S tim se rezultatom otišlo na odmor. U drugom poluvremenu Ajax opet počinje stopostotnom šansom, ali lopta je odsjela na gredi. I već u slijedećoj akciji novi šok: jedanaesterac za goste nakon igranja rukom u šesnaestercu i rezultat je 0:2. Tu je izgledalo da je sve gotovo, ali tada pola sata prije kraja započinje preokret za pamćenje. Prvo je na 1:2 smanjio Slobodan Sudec prekrasnim golom iz slobodnog udarca, 15-ak minuta prije kraja izjednačio je kapetan Željko Šilc, da bi točku na i stavio 5 minuta prije kraja Sebastijan Pepelko. Ovom pobjedom Ajax se plasirao u 2. kolo županijskog kupa u kojem će u velikom derbiju ludbreškog kraja ugostiti četvrtoligaša Podravinu iz Ludbrega 12. 09.
Za Ajax nema predaha, u nedjelju u Komarnici gostuje u 2. kolu prvenstva Nova Ves. Utakmica počinje u 17 sati.
nk-ajax @ 20:59 |Komentiraj | Komentari: 5 | Prikaži komentare
ponedjeljak, kolovoz 27, 2007

U 1. kolu novog prvenstva 1. županijske lige Varaždin, Ajax je gostovao u Lepoglavi gdje je poražen sa 2:1. Već na samom početku utakmice, u 3. minuti Lepoglava je povela nakon katastrofalne pogreške uže obrane Ajaxa i nakon toga sve se raspalo. Na 2:0 domaći su povećali par minuta prije kraja prvog poluvremena. Najviše od svega zabrinjava činjenica da Lepoglava nije stvorila nijednu šansu, a na odmor se otišlo sa rezultatom 2:0. U drugom poluvremenu Ajax je počeo nešto igrati i stvorili smo par lijepih šansi, ali su se domaćini uspjeli obraniti. Smanjenje vodstva je stiglo 5 minuta prije kraja ( strijelac Danko Sačer), no nije bilo više vremena za izjednačenje.
u 2. kolu u Komarnici gostuje Nova Ves, a igra se 02.09. u 17 sati. Podsjećam da je prije toga, u četvrtak utakmica 1. kola Županijskog kupa protiv ekipe Beretinca, a utakmica počinje također u 17 sati. Pobjednik te utakmice dočekuje u 2. kolu 12.09. ludbrešku Podravinu.
Još jedna napomena: rezultati i tablica 1. ŽNL Varaždin neće se više objavljivati na ovom blogu, nego ih možete pogledati na stranici Varaždinski nogomet kao i rezultate i tablice ostalih liga varaždinske županije.
nk-ajax @ 16:38 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
nedjelja, kolovoz 19, 2007

U utakmici 2. pretkola Županijskog nogometnog kupa, Ajax je ugostio Polet iz Tuhovca i pobijedio sa 5:4. U jednoj od najslabijih utakmica koje je Ajax odigrao u posljednje vrijeme, ipak je zabilježena vrijedna pobjeda i ostvaren je plasman u 1. kolo županijskog kupa. Gosti su 3 puta vodili, ali ih je Ajax stizao i na kraju i prestigao. Utakmicu je obilježilo puno grešaka pogotovo u obrani i s jedne i s druge strane pa je stotinjak gledatelja vidjelo pregršt golova. Strijelci za Ajax: Sebastijan Pepelko 2, Denis Loparić 2 i Davor Dusper. U slijedećem kolu kupa Ajax ugošćuje Beretinec. Utakmica je na rasporedu u četvrtak 30.08. s početkom u 17 sati.
nk-ajax @ 23:15 |Komentiraj | Komentari: 4 | Prikaži komentare
ponedjeljak, kolovoz 13, 2007

Odlična predstava Ajaxa protiv Mladosti iz Šemovca. Prvo kolo županijskog kupa se igralo i Ajax je fenomenalno krenuo u novu sezonu. Prvo poluvrijeme Ajax je pritisnuo Mladost na njihovu polovicu terena i nije im dao disati. Golman Mladosti (Žule) imao je nekoliko vrhunskih obrana,ali 2 puta ga je matirao Kristijan Cmrečnjak (Kiki). U drugom poluvremenu "Kiki" zabija iz penala kojeg je izborio Sebastijan Pepelko (Basta) koji je i zabio za 4:0! Nije bilo kapetana Šilca pa je kapetansku traku nosio Josip Nikolić (Joška). U nedjelju se igra drugo kolo kupa, također na stadionu Ajaxa, a protivnik je Polet iz Tuhovca!

Upitali smo i trenera-igrača Slobodana Sudeca nekoliko pitanja u vezi utakmice:

Q: Da li ste zadovoljni utakmicom i igrom svoje ekipe?
Suki: Ma naravno da sam zadovoljan kad je ovako visok rezultat,u prvom poluvremenu smo ih pokopali. Ima još tu puno stvari i detalja za popraviti,ali to ćemo raditi intenzivno na treninzima.

Q: Što mislite o Mladosti?
Suki: Oni su u prvih 5 ekipa u ovoj ligi sigurno jer su vrlo solidna ekipa koja zna igrati nogomet i koja se može suprotstaviti bilo kojoj ekipi!

Q: Osim Ajaxu?
Suki: Nemoj me zezati!

Q: Tuhovec doma?
Suki: Ne mogu nam oni ništa,velika je razlika između prve i druge lige i nemaju što kod nas tražiti...očekujem utakmicu sličnu ovoj i naravno sigurnu pobjedu.

Q: Daljni raspored u kupu?
Suki: Ma dobit ćemo najvjerojatnije Udarnika u gostima ako prođemo Tuhovca, i ako to prođemo igramo sa Podravinom kod kuće,to će biti veliki spektakl kakvoga ovaj kraj još nije vidio,iskreno mislim da Podravina kod nas nema šanse jer nisu prava ekipa! Ali najteže će biti dole s Udarnikom!

Q:Ajmo na pivo
Suki: Ja plaćam!
nk-ajax @ 14:14 |Komentiraj | Komentari: 13 | Prikaži komentare
petak, kolovoz 10, 2007

Evo pripreme za predstojeću sezonu su u punom jeku, trenira se punom parom. Odgođena je prijateljska utakmica koja se trebala igrati u subotu na domaćem terenu protiv  Poleta  iz Martijanca. Razlog odgode je prvo kolo županijskog kupa, u goste nam dolazi Mladost iz Šemovca. Igra se jedna utakmica i u slučaju pozitivnog ishoda sljedeću utakmicu opet igramo na domaćem terenu dok bi se u četvrtom kolu mogli susresti s Podravinom iz Ludbrega.

Prvenstvo započinje posljednji vikend ovaj mjesec, odlazimo u Lepoglavu gdje igramo s istoimenim klubom.

Ždrijeb kupa i raspored utakmica za predstojeću sezonu biti će objavljeni naknadno.
nk-ajax @ 05:23 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
nedjelja, kolovoz 5, 2007

Ajax je jučer gostovao u Čićkovini gdje je tamošnji Razvitak organizirao pozivni turnir. Na turniru su osim Ajaxa nastupili: Polet iz Martijanca, Sloga iz Slokovca i Radnički iz Hrženice. Utakmice su se igrale 2 x 25 minuta. Ajax je osvojio treće mjesto jednim porazom i jednom pobjedom nakon izvođenja jedanaesteraca.